Yeni Filmler

Zor Baba 1-2-3 (BoxSet – BRRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Zor Baba – Meet The Parents 2000 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj Tek Link film indir

http://www.imdb.com/title/tt0212338/

Tür: Komedi | Romantik
imdb puanı: 7.0
Vizyon Tarihi: 29 Aralık 2000 (Türkiye)
Süre: 108 dakika

Erkek hemşire olarak çalışmakta olan Greg Focker (Ben Stiller), uzun süredir birlikte yaşadığı Pam (Teri Polo) evlenme teklif etmeyi planlamaktadır. Ona evet demeden önce babasından kendisini resmen istemek zorunda olduğunu söyler. Böylece sevgilisinin anne ve babasıyla tanışacağı ve orada geçireceği günlerin hiç de kolay olmayacağı bir yolculuğa çıkmak zorunda kalan Greg, başına geleceklere katlanacak gücü kendinde görmektedir çünkü Pam’i çok sevmektedir. Pam’in babası eski bir CIA ajanıdır (Robert De Niro) ve evinin bodrumunda bir yalan makinesi bulunmaktadır. Aynı anda Pam’in kız kardeşi de bir doktorla evleneceğini ilan etmiştir. Tabii böyle bir ortamda işler biraz karışır. Hatta babasının her şeyden çok sevdiği Himalayalara özgü bir kedi olan Jinxie de ortadan kaybolunca baba adeta çıldırır ve evde tam bir cehennem hayatı başlar.


http://www.redbunker.net/yyqx9tp55g0y/Zor.Baba.2000.BRRip.XviD.AC3.avi.html


http://turbobit.net/lwanezji9v7a.html

———————————————————–

Zor Baba Ve Dünür 2004 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

http://www.imdb.com/title/tt0290002/

Tür: Komedi | Romantik
İmdb puanı: 6.3
Vizyon Tarihi: 11 Şubat 2005 (Türkiye)
Süre: 115 dakika

Greg Focker (B. Stiller), artık nişanlısı Pam’in babası Jack ve annesi Dina ile iyi geçinmektedir. Çift evlilik hazırlıkları yapmaktadır ve sıra Focker ailesiyle yani baba Bernie Focker (D. Hoffman) ve anne Roz Focker (B. Streisand) ile tanışmaya gelmiştir. Son derece rahat bir aile olan Focker’lar, ekstra gergin Brynes’lerle tanışırlar. Liberal, her türlü fikre açık Focker ailesi ile daha kapalı ve muhafazakar Byrnes ailesi çok da iyi anlaşamazlar. Üst üste yaşanan bir takım yanlış anlaşılmalar sonucunda, Greg ve Pam’in tüm çabalarına rağmen iki aile arasında bir uçurum oluşur.


http://www.redbunker.net/jsk11iyyls72/Zor.Baba.2.2004.BRRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/k17p5gacjfjn/Zor.Baba.2.2004.BRRip.TR.avi.html

———————————————————————–

Zor Baba 3 2010 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

http://www.imdb.com/title/tt0970866/

Tür: Komedi
imdb puanı: 5.3
Vizyon Tarihi: 24 Aralık 2010 (Türkiye)
Süre: 98 dakika

Aradan geçen 10 yıl, karısı Pam’le (Polo) yaptıkları iki küçük Focker ve aşılan sayısız engelden sonar, Greg nihayet asabi kayınpederi Jack’in güvenini kazanır. Fakat para sıkıntısı çeken babamız, bir ilaç şirketinde ikinci bir işe girdiğinde, Jack’in en sevdiği erkek hemşireyle ilgili şüpheleri tekrar baş gösterir.
Greg ve Pam’in tüm tayfası—Pam’in aşk acısı çeken eski sevgilisi Kevin da dâhil — ikizlerin yaş günü partisi için toplantığında; Greg evinin erkeği olabileceğini şüpheci Jack’e kanıtkamak zorunda kalır. Ama tüm yanlış anlamalar, gözetlemeler ve gizli kapaklı işler sonucunda; Greg, Jack’in son sınavından geçip ailenin yeni reisi olacak mı… yoksa güven halkası sonsuza dek kırılacak mı?


http://www.redbunker.net/y7amm8muvlm3/Zor.Baba.3.2010.BRRip.TRDUB.XviD.avi.html


http://turbobit.net/p8i7by25bfeu/Zor.Baba.3.2010.BRRip.TRDUB.XviD.avi.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir