Yeni Filmler

Zincirsiz 2012 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Zincirsiz – Django Unchained 2012 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1853728/

Adı: Django Unchained
IMDb Puanı: 8.5/10 (690,181 oy ile)
IMDb Top250: 56/250
Yönetmen: Quentin Tarantino
Yazarlar: Quentin Tarantino
Görüntü Yönetmeni: Robert Richardson
Ülke: USA
Tür: Western
Süre: 165 dk.
Yapımcılar: William Paul Clark, Reginald Hudlin
Oyuncular: Jamie Foxx, Christoph Waltz

İç Savaş’tan iki yıl önce, güneyde geçen Django Unchained’de Oscar sahibi Jamie Foxx eski sahipleriyle geçmişi yüzünden Alman bir ödül avcısı olan Dr. King Schultz’la (Christoph Waltz) bir araya gelen Django karakterini canlandırıyor…

Schultz, katil Brittle kardeşlerin peşindedir ve ödülüne kavuşmasını sadece Django sağlayabilir. Doğru kabul edilen her şeye aykırı olan Schultz, Brittle kardeşlerin –ölü veya diri- yakalanmasını sağlarsa Django’yu özgürlüğüne kavuşturma sözü verir.

Başarıyla sonuçlanan planlarının ardından Schultz, Django’ya özgürlüğünü verir ama birbirlerinden ayrılmazlar. Schultz, Django ile birlikte Güney’in en çok aranan suçlularını avlamaya koyulur. Çok önemli avcılık yeteneklerini geliştiren Django’nun aslında tek bir amacı vardır: uzun zaman önce köle ticaretine kaybettiği karısı Broomhilda’yı (Kerry Washington) bulmak ve kurtarmak.

Django ve Schultz’un arayışı sonunda onları Calvin Candie’ye (Leonardo DiCaprio) ulaştırır. Calvin Candie kölelerin Ace Woody (Kurt Russell) tarafından birbiriyle dövüşmeleri için yetiştirildiği adı çıkmış bir çiftlik olan “Candyland”in sahibidir. Kılık değiştirerek çiftliği inceleyen Django ve Schultz, Candie’nin güvenilir ev kölesi Stephen’in (Samuel L. Jackson)dikkatini çeker, şüphe uyandırırlar. Hareketleri gözlenmeye başladıktan sonra ikiliye hain bir tuzak kurulur. Django ve Schultz, Broomhilda ile kaçacaklarsa, bağımsızlık ile beraberlik ve fedakarlık ile hayatta kalabilmek arasında seçim yapmak zorunda kalacaklardır.


http://www.redbunker.net/96gcp4kze60v/Zincirsiz.2012.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://turbobit.net/juu4kgpq8w34.html

Googleden Gelen Aramalar: crossderesser film (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir