Yeni Filmler

Yaban Ada – The Inhabited Island 2008 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Yaban Ada – The Inhabited Island 2008 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

Yaban Ada – The Inhabited Island 2008

http://www.imdb.com/title/tt0972558/

Tür: Aksiyon | Macera | Bilim-Kurgu
İmdb Puanı: 5.3
Vizyon Tarihi: 18 Aralık 2008 (Rusya)

Rus sinema tarihinin en yüksek bütçeli filmi olacağı söylenen The Inhabited Island, Tarkovsky ‘nin meşhur filmi Stalker’ın çıkış noktası sayılan öykünün (Roadside Picnic) yazarları Strugatsky Kardeşlerin aynı isimli romanlarından uyarlanmış.
2157 yılını anlatan film, uzay yolculuğuna çıkan rus pilotun bir kaza sonucu pek kimselerin yaşamadığı bir gezegene düşüşü ile başlıyor.
Gezegen nükleer savaşlar sonunda yaşanmaz hale gelmiş fakat pilotumuzun gezegenin yerlileri ile karşılaşması pek uzun sürmüyor.
Yaşanır tarafı olmayan bu gezegene hapsolmuş zavallı insancıkların dertlerini dinleyen adamımız gezegenin kim olduklarını kimsenin bilmediği yöneticilerinin niçin tahliye için bir şeyler yapmadığı, durumdan ne gibi çıkarları olduğunu sorgulamaya başlıyor. Hatta ilerde filizlenecek isyanın önderi olmaya soyunuyor.


http://letitbit.net/download/16395.12e30c0bc801f45cbe4f7fe296a7/Yaban.Ada.2008.TR..avi.html


http://turbobit.net/ke03hbwtmzpa.html


http://netload.in/dateib3UkrKtU5s/Yaban.Ada.2008.TR..avi.htm


http://uploaded.net/file/d188tzze/Yaban.Ada.2008.TR..avi


http://www.fileswap.com/dl/BYyhgMCKJr/Yaban.Ada.2008.TR..avi.html

5 Responses to Yaban Ada – The Inhabited Island 2008 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

  1. Bedir Bey film için teşekkürler.Bir önerim olacak sizden.Bildiğiniz gibi fileswap free kullanıcılarına indirme hızını 50kbps’ye düşürdü.Online izlemenin dışında artık download için kullanılacağını sanmıyorum.Sizin de daha önceki yorumlarınızda fileswap’tan hiçbir kazancınızın olmadığınızı anımsıyorum.Fileswap yerine yada ek olarak örneğin”Filesin.com yada Rapidgator.net”gibi (Reklam değil yanlış anlamayın free kullanıcılara çok hızlı indirme imkanı sunuyorlar.) tercih edemez misiniz….?

  2. Bülent Özkan

    Ben dün de söyledim.Bedir Kardeşin kullandığı creafile linkinin indirme çok hızlı.450-495kb arası.Şimdi bakıyorum da sağolsun bu linki kullanmaya başlamışl. 🙂

  3. Mrhb Bedir kardeş
    “filmizlesen.org” hayırlı olsun inceledim güzel olmuş ve bekleme yapmıyor izlerken baya hızlı, fileswap.com bugünbende malware olarak algılanıyor. Sayfaya baglanamıyorum ?

  4. özür dilerim virus programını kapatınca fileswap’a bağlandı film için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir