Yeni Filmler

Umudunu Kaybetme 2006 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Umudunu Kaybetme 2006 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt0454921/

Orjinal Adı: The Pursuit of Happyness
IMDb Puanı: 7.9/10 (268,097 oy ile)
Yönetmen: Gabriele Muccino
Yazarlar: Steve Conrad
Görüntü Yönetmeni: Phedon Papamichael
Ülke: USA
Tür: Biyografi, Dram
Süre: 117 dk.
Yapımcılar: David Alper, Todd Black
Müzik: Andrea Guerra
Oyuncular: Will Smith, Jaden Smith

The Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’de, Chris Gardner (Will Smith) iki yakasını bir araya getirmeye çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için cesurca çabalamasına rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher’ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton) maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder…
Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer. Prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik bulur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet; geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar.
Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni, karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır.


http://www.redbunker.net/qdt1nife7btw/The.Pursuit.of.Happyness.2006.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html


http://letitbit.net/download/90337.9ecfd8faa67c34c41206a3bfd4a2/The.Pursuit.of.Happyness.2006.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html


http://turbobit.net/sjt5geqprhcf.html

Googleden Gelen Aramalar: umudunu kaybetme türkçe dublaj indir (5), umudunu kaybetme full türkçe dublaj indir (1), umudunu kaybetme indir (1), umudunu kaybetme türkçe altyazılı indir (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir