Yeni Filmler

Temple Grandin 2010 (HDRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Temple Grandin 2010 HDRip XviD) Türkçe Dublaj

Temple Grandin 2010

http://www.imdb.com/title/tt1278469/

Tür: Biyografi | Dram
İmdb Puanı: 8.3
Vizyon Tarihi: 06 Şubat 2010 (ABD)
Süre: 107 dakika

Temple Grandin, otistik bilimkadınının hayat hikayesiyle umut verirken, Claire Danes’e bir Emmy ve bir Altın Küre getirdi. Temple Grandin, adını taşıyan TV filmi başlar başlamaz karşımıza çıkıyor ve “Merhaba, ben Temple Grandin’im!” diye kendini tanıtıyor. Biraz tedirgin, fazlasıyla heyecanlı, tıpkı kahramanın kendisi gibi. Temple hep sorunlu bir çocuk olmuş. Daha otizm kelimesi yeni yeni telaffuz edilirken hastalığının yalnızca kendisinin değil, çevresindekilerin de hayatını zorlaştırdığı bir çocukluk geçirmiş. Dört yaşına kadar konuşamamış. Okula gittiğinde uyum sağlayamamış. Çünkü, annesinin de dediği gibi, diğerlerinden bir eksiği yok, ama onlardan farklı. Mick Jackson’ın abartıdan uzak filminin iyi bir hikayenin yanısıra, çok yararlı bir dersi de var. Benzer durumdaki ailelere, çocuklarından vazgeçmemelerini salık veriyor: boş umutlara kapılmak için değil, olabileceğin en iyisine ulaşabilmek için. Emmy’li ve Altın Küre’li, harikulade Claire Danes, oyuncu kadrosunun başını çekiyor ama Profesör Craddock’ta yıllardır kadri kıymeti bilinmemiş çok iyi oyuncu David Strathairn, annede Julia Ormond ve Ann Teyze’de Catherine O’Hara da birinci sınıf performanslar sunuyorlar.


http://letitbit.net/download/89005.8306c6178761252cd01f46e7c86c/Temple.Grandin.2010.HDRip.XviD.avi.html


http://turbobit.net/vejdtncvp9ge.html


http://www.fileswap.com/dl/b6pA9p6S0D/Temple.Grandin.2010.HDRip.XviD.avi.html

Googleden Gelen Aramalar: temple grandin indir (3), temple grandin türkçe dublaj indir (3), temple grandin filmi indir (2), temple grandin indir türkçe dublaj (2), temple grandin download türkçe dublaj torrent (1), temple grandin film indirme (1)

Yorum YazTemple Grandin 2010 (HDRip XviD) Türkçe Dublaj

  1. Merve Kolukısaoğlu

    muhteşem bir film bu.yeni izledim.biyogrofi oluşu çok daha fazla etkileyici.arşivime eklemek için istekte bulunmuştum kesinlikle izleyin.sizlerede teşekkürler site yönetimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir