Yeni Filmler

Suikastçı 2007 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Suikastçı 2007 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj

Suikastçı 2007

http://www.imdb.com/title/tt0499556/

Orjinal Adı: War
Yönetmen: Philip G. Atwell
IMDb Puanı: 6.1/10
Ülke: USA
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Süre: 103 dk.
Vizyon Tarihi: 24 Ağustos 2007
Oyuncular: Jason Statham , Jet Li , Sung Kang , Devon Aoki , Luis Guzmán

Ortağı kötü şöhretli suikastçı Rogue (Jet Li) tarafından vahşice öldürüldükten sonra, FBI ajanı Jack Crawford (Jason Statham) kaçak katili bulmaya ve ortağının ölümünün intikamını şahsen almaya yemin eder. Ama Rogue izini kaybettirir, ta ki 3 yıl sonra Çin mafyasının lideri Chang (John Lone) ile Japon Yakuza patronu Shiro (Ryo Ishibashi) arasında kanlı bir savaş başlatmak üzere tekrar ortaya çıkana kadar. Bu kez Rogue’u yakalamaya kesin kararlı olan Crawford özel suç uzmanlarından oluşan ekibini dosdoğru bu çatışmanın içine sürükler. Fakat Crawford’ın intikam arzusu mesleki yargılarını gölgeler. Şiddetin dozu artarken Crawford nihayet düşmanıyla yüz yüze gelir ama keşfettiği şey Rogue ya da planları hakkında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığıdır.


Film Yorumları

1.Yorum: ‘Cerrahların değiştiremeyeceği tek şey gözlerdir’Jetli VS Jason Statham sonuç olarak harika bir yapım ortaya çıkmış.Aksiyon üst seviyede.Kurgu desen harika sonunu mükemmel bağlamışlar. Soundtrackları en az film kadar mükemmel.Jasonun en çok sevdiğim yapımlardan birtanesi.Aksiyon,Jason,Jetli sevenler için mükemmel bir yapım tavsiye ederim.

2.Yorum: Aksiyon filmlerine bitiyorum bir de jason statham rol alıyosa.bu da güzel bi filmdi ama ben bu filmin başlarında filmin sonunu tahmin ettim.bunun için jason statham’ın diğer filmlerine göre daha aşağıda film


http://turbobit.net/tqoaduvuuf7a.html


http://letitbit.net/download/71625.7b4a21d7557a77f52bfddaf84a5b/Bedir734.rar.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir