Yeni Filmler

Star Wars – Yıldız Savaşları 1-2-3-4-5-6 (BoxSet – BDRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike 1999 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt0120915/

Tür: Aksiyon | Macera | Fantastik
İmdb Puanı: 6.4
Vizyon Tarihi: 10 Şubat 2012 (Türkiye)
Süre: 136 dakika

Naboo gezegenindeki problemi çözmek için iki Jedi Şövalyesi, Qui Gon Jinn ve Obi-Wan Kenobi Naboo’ya doğru yola çıkarlar. Yolda, köle bir çocuk olan Anakin Skywalker ile karşılaşırlar. Çocuğun içindeki “güç”ün çok yüksek olduğunu fark eden şövalyeler Anakin’i de yanlarına alarak yola devam ederler.


http://www.redbunker.net/29kewlrcjvxb/Star.Wars.1.1999.BDRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/7vyc2l45wc2o.html

———————————————————————————

Yıldız Savaşları Bölüm II: Klonların Saldırısı 2002 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt0121765/

Tür: Aksiyon | Macera | Fantastik
İmdb Puanı: 6.8
Vizyon Tarihi: 16 Mayıs 2002 (Türkiye)
Süre: 142 dakika

Aç gözlü Ticaret Federasyonunun Naboo’ya karşı giriştiği işgalin yenilgiyle sonuçlanmasının üzerinden 10 sene geçmiştir. İlk filmde 9 yaşında karşılaştığımız Anakin Skywalker artık 19 yaşındadır ve Obi Wan’ın gözetimi altında Jedi Eğitimini sürdürmektedir. Naboo Kraliçesi Padme Amidala ise, görevini halefi Jamillia’ya devretmiş ve bir senatör olarak Naboo’yu Galaktik Senatoda temsil etmeye başlamıştır. Bu sırada Galaksi yine büyük bir savaşın eşiğine gelmiştir. Jedi düzenini kendi isteğiyle terkeden eski Jedi Ustası Count Dooku, gizlice Darth Sidious’la çalışmaya başlayarak Ayrılıkçılar grubunun başına geçmiştir ve galakside huzursuzluk yaratmaktadır. Yüce Başkan Palpatine, kötü gidişe bir dur demek için bir klon ordusu hazırlama önerisini getirir ve Senatoda oylamaya sunar. Oylamaya katılmak üzere Coruscant’a gelen Senatör Amidala, bir suikast girişiminden kılpayı kurtulur. Bunun üzerine Palpatine, Obi Wan ve Anakin Skywalker’ı Amidala’yı korumakla görevlendirir.


http://www.redbunker.net/lb8lf74vgi9s/Star.Wars.2.2002.BDRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/ie6sm51l6anb.html

———————————————————————————

Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith’in İntikamı 2005 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt0121766/

Tür: Aksiyon | Macera | Fantastik
İmdb Puanı: 7.7
Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2005 (Türkiye)
Süre: 140 dakika

Galaksi üç yıl süren yorucu ve yıpratıcı savaşın ardından yeni geleceğini beklemektedir. Anakin Skywalker ve Obi Wan Kenobi droidlere ve onların arkasındaki şeytani komutan General Grievous’a karşı açtıkları savaş sayesinde birer kahraman ilan edilmişlerdir. Anakin ve evli olduğunu herkesten gizlediği karısı Padme Amidala uzun aylardır savaşın ayırdığı iki sevgilidir. Amidala’nın hamile olduğunu öğrenen Anakin sevgili eşini görmek için geri döner. Fakat rüyalarında Amidala’nın çocuğunu doğururken ölümle yüz yüze kalacağını görmektedir…O seçilmiş olandır ve daha önce de rüyalarında gördükleri gerçekleşmiştir. Anakin karısını ve çocuğunu kurtarmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Bu düşünce onu gücün karanlık tarafına yönlendirir. Ve bir seçim yapmak zorunda bırakır…


http://www.redbunker.net/bw6l79ht739y/Star.Wars.3.2005.BDRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/qenb2reknadt.html

———————————————————————————

Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut 1977 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

http://www.imdb.com/title/tt0076759/

Tür: Aksiyon | Macera | Fantastik
İmdb Puanı: 8.7
Vizyon Tarihi: 28 Mart 1997 (Türkiye)
Süre: 121 dakika

Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi’ye katılıp “jedi” olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçiriyor ve “Ölüm Yıldızı” denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapıyor. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçiriyor ve R2-D2 (Kenny Baker)’nun içine koyuyor. Bu planların Obi-Wan Kenobi (Alec Guinness)’ye ulaşması gerekiyor. R2-D2 önce Luke Skywalker’la karşılaşıyor ve birlikte Obi-Wan Kenobi’yi buluyorlar. “Ölüm Yıldızı”nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia’yla birlikte imparatora savaş açıyorlar.


http://www.redbunker.net/yhoaz7c4s014/Star.Wars.4.1977.BDRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/2to10dg0f1oa.html

———————————————————————————

Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü 1980 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

http://www.imdb.com/title/tt0080684/

Tür: Aksiyon | Macera | Bilim-Kurgu
İmdb Puanı: 8.8
Vizyon Tarihi: 11 Nisan 1997 (Türkiye)
Süre: 124 dakika

Yeni Bir Umut’un sonundaki Yavin Savaşı’ndan 3 yıl sonra, İsyan Güçleri’nin üç kahramanı Luke Skywalker, Han Solo ve Prenses Leia Organa Darth Vader ve İmparatorluk güçleri tarafından aranmaktadır. Sonunda İmparatorluk Donanması Galaksinin bir ucundaki Hoth buzul gezegeninde üst kuran asi ittifakının yerini tespit eder. Darth Vader komutasındaki İmparatorluk ordusu asileri ablukaya alır. Asiler ciddi kayıplarla Buzul gezegeninden kaçmayı başarırlar fakat Millenium Falcon gemisindeki Han ve Leia İmparatorluk tarafından galaksi boyunca takip edilir. Bu arada Luke, Vader ve İmparatorun Klon ordusunu da kullanarak başlattığı meşhur Jedi katliamından kurtulan ve esrarengiz Dagobah gezegeninde yaşayan en bilge Jedi ustası Yoda’dan Güç hakkında çok şey öğrenir. Bu öğrendikleri Luke’un kaderi ile olan yüzleşmesinde ve Darth Vader ile karşılaşmasında ona kılavuzluk edecektir.Fakat Luke eğitimini yarıda keser çünkü Leia ile Han’ın tehlikede olduğunu hissetmiştir.Güç ile bütünleşmiş Obi-wan ve Yoda’nın ısrarlarına rağmen Luke, Han ve Leia’nın Vader tarafından kıstırıldığı, Han’ın eski arkadaşı Lando’nun yönetimi altındaki ‘bulut şehri’ne gider. Fakat Vader Luke’u beklemektedir. Düello yaparlar.Luke,aslında güçlü olmasına rağmen eğitimi tam olmadığı için yenilgiyi tadacaktır.


http://www.redbunker.net/twb6b6q4vrsg/Star.Wars.5.1980.BDRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/30l0z82h2lch.html

———————————————————————————

Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü 1983 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

http://www.imdb.com/title/tt0086190/

Tür: Aksiyon | Macera | Fantastik
İmdb Puanı: 8.3
Vizyon Tarihi: 25 Nisan 1997 (Türkiye)
Süre: 134 dakika

Darth Vader ve İmparatorluk, yepyeni ve durdurulamaz bir Ölüm Yıldızı yapmaktadır. Bu arada Han Solo, ödül avcısı Bobba Fett tarafından yakalanmış ve Jabba The Hutt’a teslim edilmiştir. Luke, R2-D2 ve C3-PO’yu onu kurtarmaları için gönderir. Bu arada ödül avcısı kılığına giren Prenses Lea ve Chewbacca da Han Solo’yu kurtarmayı denerler.
Son savaş, Endor gezegeninin ayında gerçekleşecektir. İmparatorluğun karanlık güçlerine karşı isyancıların yanında bu kez gezegenin sahipleri Ewoklar da taraf olacaktır.


http://www.redbunker.net/kirp6xck38tp/Star.Wars.6.1983.BDRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/f0nxtkracmaa.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir