Yeni Filmler

Sihirli Dadı 2005 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Sihirli Dadı : Nanny McPhee 2005 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

http://www.imdb.com/title/tt0396752/

Tür: Komedi | Aile | Fantastik
İmdb Puanı: 6.6
Vizyon Tarihi: 24 Şubat 2006 (Türkiye)
Süre: 97 dakika

Birbirinden yaramaz yedi çocuğu olan Bay Brown eşini bir sene önce kaybetmiştir ve afacanlarla yalnız kalmıştır. Türlü yaramazlıkları ile babalarını çileden çıkaran bu çocuklara göz kulak olacak bir dadı bulmak nerdeyse imkansızdır. Maddi olarak da sıkıntı içinde olan Bay Brown’a ancak bir mucize gereklidir. Üstelik çocuklarına bakabilmek için para yardımı aldığı hala bayan Adelaide da yakın bir zamanda evlenmesini şart koşmuştur. Aksi takdirde biriken borçlarını en sert yoldan ödetmeye kararlıdır. Çaresiz Bay Brown kapıdan sihirli bir dadının geleceği günü beklemekten başka bir şey yapamaz.

Çocukların evi savaş alanına çevirdiği gecelerden birinde kutsal kurtarıcı dadı McPhee tam zamanında yetişir. Kendine has taktikleri ile kısa bir zaman içinde en büyüyüğünden en küçüğüne çocukları uslandırmayı başarır. Ama elindeki sihirli değnek olmasa ne yaramazlar iflah olacaktır ne de Bay Brown muradına erecektir.

Herşey iyiye giderken dadının sırrı evdekileri şüpheye düşürür. Eve geldiği ilk zamanlarda söylediği şifreli sözler zamanla gizemini yitirir ve anlaşılır. Korkunç derecede çirkin olan yüzü çocuklar onu sevdikçe değişir ve güzeller güzeli bir kadına dönüşür. Ama görevi çocuklar onu kabul ettiği zaman bitecektir. Peki ya çocuklar dadılarından vazgeçmek istemezse neler olur?


http://www.redbunker.net/fz8okao3239h/ShrlDd.rar.html


http://turbobit.net/80q6pekaeyur/ShrlDd.rar.html

Googleden Gelen Aramalar: sihirli dadı 2 mp3 indir (1), sihirli dadı 2 türkçe dublaj indir (1), sihirli dadı indir (1), sihirli dadı türkçe dublaj indir (1), sihirli dadı1 indir (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir