Yeni Filmler

Şeytan Tohumu 2012 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Şeytan Tohumu – The Possession 2012 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


http://www.imdb.com/title/tt0431021/

Orjinal Adı: The Possession
Yönetmen: Ole Bornedal
IMDb Puanı: 5.8/10
Ülke: USA, Canada
Tür: Korku, Gerilim
Süre: 92 dk.
Vizyon Tarihi: 31 Ağustos 2012
Oyuncular: Natasha Calis, Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick

Özet:
Gerçek bir olaydan esinlenilen filmde, bir ailenin başından geçenler anlatılmaktadır. Bir süre önce boşanmış olan basketbol koçu Clyde (Jeffrey Dean Morgan) ile takı tasarımı yapan Stephanie (Kyra Sedgwick) aralarında ufak çaplı sürtüşmeler yaşarlarken, kızları Emily (Natasha Calis) ve Hannah (Madison Davenport) ayrı yaşayan ebeveynleri yüzünden sıkıntı çekmektedirler. Küçük Emily babasını çok sevmektedir ve ailesinin tekrar bir araya gelmesini ümit etmektedir.

Şeytan Tohumu 2013 film indir,Şeytan Tohumu 2012 tek link film indir,Şeytan Tohumu 2012 türkçe film indir

Hafta sonunu birlikte geçirmek üzere, Clyde kızlarını yanına alır. Yolda karşılaştıkları, eski eşyaların satışının yapıldığı bir evde dururlar. Ev sahibi yaşlı bayan kısa süre önce trajik bir kaza geçirmiştir. Çeşitli antikaların olduğu satışta, Emily siyah, ahşap oymalı bir kutuyu gözüne kestirir. Kısa zaman sonra da kutuya olan ilgisi ve yakınlığı giderek artmaya başlar. Yanından ayırmayı hiç istemediği kutuya bir arkadaş edasıyla bağlanır. Bununla birlikte Emily’nin davranışlarında da fark edilir bir değişme yaşanacaktır. Ardı arkası kesilmeyen bir dizi tuhaf olaylar meydana gelecektir.

Kızının içine düştüğü bu duruma bir çare arayan Clyde, modern tıbbın derman olamaması üzerine, Musevi din adamlarından yardım almak için yola koyulur. Fakat aldığı cevap, onu bir hayli sarsacaktır. Nitekim bazı kapalı kutular hiç açılmamak durumundadır.http://www.redbunker.net/6faw8pt03odl/Seytan.Tohumu.2012.TR.BRRip.XviD.rar.html


http://letitbit.net/download/11545.1676acfb4a32032175f9fca73b1c/Seytan.Tohumu.2012.TR.BRRip.XviD.rar.html


http://turbobit.net/escwtnwxxf7n.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir