Yeni Filmler

Sevginin Gücü – Leon 1994 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Sevginin Gücü – Leon 1994 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj Tek Link indir

http://www.imdb.com/title/tt0110413/

Tür: Suç | Dram | Gerilim
İmdb Puanı: 8.6
Vizyon Tarihi: 28 Nisan 1995 (Türkiye)
Süre: 110 dakika

Kusursuz bir katil. Masum bir kız. Birbirlerinden başka kaybedecek hiçbir şeyleri kalmamış. Erkek sessizce hareket ediyor. Duygusuzca öldürüyor. İz bırakmadan yok oluyor. Zayıf noktasını ise sadece… 12 yaşındaki bir kız biliyor.

12 yaşında New York’ta yaşayan bir kız olan Mathilda üvey ailesinin yanında sevimsiz bir yaşamı paylaşmaktadır. Babası, iki taraflı oynayan bozulmuş polis Norman Stansfield için uyuşturucuları saklamaktadır. Mathilda’yı kaçıp gitmekten tek alıkoyan küçük erkek kardeşidir. Bir gün, Stansfield ve adamları sudan bir sebepten, tüm ailesini katlettikleri zaman, o sırada alışverişte olan Mathilda şans eseri hayatta kalır ve en çok ihtiyacı olduğu sırada Léon’un dairesine saklanarak kendini kurtarır.film indir – İyi Seyirler Diler…

12 yaşındaki kız, kısa süre içinde Léon’un sıradışı mesleğini keşfedecek ve küçük kardeşinin intikamını almak için bu profesyonel katilden yardım isteyecektir. Babalık yapmak işlerinde ve arkadaşlıkta olabildiğine deneyimsiz olan Léon Mathilda’yı beladan uzak tutmak için ümitsizce çabalar. Sonunda bir katil, bozulmuş bir polis ve masum küçük kızın ekseninde dönen hikaye doruğa çıkarak yönetmen Luc Besson’un en iyi filmlerinden birinin öyküsünü oluşturur.


http://www.redbunker.net/dm6xse7lj388/Leon_(1994).rar.html


http://turbobit.net/2j3a7vpm98zw.html

Googleden Gelen Aramalar: leon indir (3), leon sevginin gücü türkçe dublaj indir (3), leon türkçe dublaj indir (2), sevginin gücü leon mp4 indir (1), sevginin gücü leon indir (1), sevginin gücü indir (1), sevginin gücü film 1994 türkçe dublaj indir (1), sevginin gücü download (1), leon torrent türkçe (1), leon sevginin gücü indir (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir