Yeni Filmler

Roma’ya Sevgilerle 2012 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Roma’ya Sevgilerle 2012 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj


http://www.imdb.com/title/tt1859650/

Orjinal Adı: To Rome with Love
Yönetmen: Woody Allen
IMDb Puanı: 6.3/10
Ülke: USA, Italy, Spain
Tür: Komedi, Romantik
Süre: 112 dk.
Vizyon Tarihi: 20 Nisan 2012
Oyuncular: Woody Allen, Jesse Eisenberg, Penélope Cruz

Özet:
“Roma’ya Sevgilerle”de Woody Allen bu kez Roma’nın her köşesini film setine çevirerek izleyicileri büyülüyor. Filmin komik karakterleri arasında; gençlik yıllarının özlemini duyan ünlü bir Amerikalı mimar (Alec Baldwin), bir anda kendisini Roma’nın en ünlü insanı olarak bulan orta sınıftan sıradan bir Romalı Roberto Benigni), başkalarıyla romantik ilişkilere giren taşralı genç bir çift ve bir cenaze levazımatçısını opera söyletmek üzere sahneye çıkarmaya çabalayan Amerikalı bir opera direktörü bulunuyor.

“Roma’ya Sevgilerle” hayatlarını sonsuza dek değiştirecek maceralar yaşayan insanlar hakkında romantik ve eğlenceli bir film. Filmde bulunan hikayeler ezelden beri devam eden aşk ve seks arayışını farklı şekillerde anlatıyor. Bu romantik ilişkiler için set olarak bu enerjik ve tarihi şehrin sayısız köşesini seçen yönetmen hem geçmişi hem günümüzü yansıtıyor. Filmin karakterleri ise Roma sokaklarında aşkı bulan sayısız insandan sadece bir kaçı…http://www.redbunker.net/3ahuimwblotl/Romaya.Sevgilerle.2012.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://letitbit.net/download/85423.85100ce61989cde6e253408e6118/Romaya.Sevgilerle.2012.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://turbobit.net/79pooufcyagx.html

4 Responses to Roma’ya Sevgilerle 2012 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

  1. Bekliyordum. Gerçekten çok emek veriyorsunuz, her şey için teşekkürler!

  2. Bir kaç kez sitedeki yorumlarda gördüm; reklama tıklama konusu. Nerede reklamlar? Diyelim turbobitten indirirken, kendi kendine bir sayfa açılıyor, onu mu demek istiyorlar? Onlar hep tuzak sayfalar oluyor. Ben sitede bir tek en üstte “letitbit-turbobit hızlı indirin” diye bir reklam görüyorum. O mu tıklarsak fayda olacak yer? eğer oysa ben her gün basmaya çalışıyorum, ama değilse nereden yapacağız? Bu kadar emek ve özveri ile herkese cevap verip, birde yepyeni dökümanlar eklemeye devam ediyorsunuz, bir nebze faydamız olabilsin isterim.

  3. Anladım, tamam o zaman. Fazla site takip etmedim, hiç sevemedim üslubu. Ya da gayet seviyesiz, tuhaf hitaplar, kalitesiz paylaşımlar vs. Ancak sitenizi bulduktan sonra fikrim çok değişti. Çok özveri ile yürütüyorsunuz, harika paylaşımlarda bulunuyorsunuz, herkese yardımcı oluyorsunuz. Ellerinize, çabanıza sağlık!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir