Yeni Filmler

Ölüm Zili – Death Bell 2008 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj


Premium AL

Ölüm Zili – Death Bell 2008 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

Ölüm Zili - Death Bell 2008 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1438522/

Tür: Korku | Gerilim
İmdb Puanı: 5.6
Vizyon Tarihi: 02 Temmuz 2010
Süre: 88 dakika

Gosa, kolejlere girmek için her Koreli öğrencinin vermesi gereken bir sınavdır. Okulun en başarılı yirmi öğrencisi seçilerek özel bir sınıfta toplanır ve özel bir kampa alınarak sınav için çalıştırılmak istenir. Öğrencilerine arkadaş gibi yaklaşan Hwang Chan-Wook ve İngilizce öğretmenleri Choi So-Yeong’un gözetiminde toplanan öğrenciler, derse bir arkadaşlarından eksik olarak başlarlar. Ders video gösterimi ile başlamışken aniden görüntü gider ve sırası boş duran arkadaşları hızla su dolan bir akvaryum içinde ekrana gelir. O sırada bir ses, öğrencilere akvaryuma çizilmiş olan sorunun zamanında çözülmediği takdirde arkadaşlarının öleceğini söyler. Kimse dışarı çıkmamalıdır, yoksa herkes öldürülecektir.

Öğretmenlerinin ve okulun bekçisinin yardımları ile kaçmak için bir yol arayan öğrenciler kısa zamanda soruları çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacak ve teker teker katilin eline düşeceklerdir. Her yeni soru, çamaşır makinesine atılan, eriyen mumların altında can veren arkadaşlarına yardım etmek için kendilerine bir ipucu vermektedir. Ancak soruların cevapları, öğrencileri geçen yıl okulda öldürülen başarılı bir kız öğrencinin katiline götürecektir.

Cinayete kurban giden kızın ruhunun intikam arzusu ile geri geldiğine inanan öğrenciler bu kaçma kovalamaca içinde ipuçlarını da toparlamaya çalışmaktadır. Kendilerini bekleyen sürpriz sondan ise henüz haberleri yoktur.


http://letitbit.net/download/50832.5ba4200c6dee3b8425889f5e0710/OlumZili-2008-DVDRip-TR.avi.html


http://turbobit.net/881zag8vom85.html


http://netload.in/datei0XmtqhFmDF/OlumZili-2008-DVDRip-TR.avi.htm


http://lumfile.com/9irfw2y8sm7b/OlumZili-2008-DVDRip-TR.avi.html


http://www.fileswap.com/dl/ikvuExEPad/OlumZili-2008-DVDRip-TR.avi.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir