Yeni Filmler

Ölüm Yarışı 1-2-3 (BoxSet – BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Ölüm Yarışı: The Death Race 2008 (Türkçe Dublaj) BRRip XviD

http://www.imdb.com/title/tt0452608/

Azılı suçlularla tıkabasa dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Adrenalin yüklü, şiddet arzusuyla yanıp tutuşan mahkumlarsa bir arenaya çıkıp birbirleriyle ölesiye mücadele etmeye dünden hazırdırlar.
Üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), vahşi koşulların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmayı başarma konusunda bir uzman olup çıkmıştır. Eski bir dolandırıcı olan Ames, tam hayatını düzene koyduğunu düşündüğü bir anda işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır.
Öldürülmesi imkansız olarak kabul edilen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılan Ames’ın önüne, Cezaevi’nin despot yöneticisi (Joan Allen) tarafından iki seçenek konulur: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücreye kapatılıp orada çürümeye terk edilecektir.
Yüzü metalik bir maskeyle kapatılan Ames üç gün boyunca devam edecek son derece zorlu bir ölüm yarışında hayatta kalmaya çalışır. Bu sürede özgürlüğüne kavuşabilmek için dünyanın en acımasız mahkumlarına karşı ölümüne mücadele etmek zorundadır. Makineli tüfekler, alev makineleri ve el bombası mancınıklarıyla donatılmış bir otomobil kullanan bu çaresiz adam, dünyanın en vahşi sporunu kazanabilmek için önüne çıkan her engeli ve her kişiyi yok etmek zorundadır.


http://turbobit.net/22tzkil3qwrp.html


http://www.redbunker.net/0f8ilrzkbvbf/OY1.rar.html

——————————————————————-

Ölüm Yarışı: The Death Race 2 ~ 2010 (Türkçe Dublaj) BRRip XviD

http://www.imdb.com/title/tt1500491/

Luke, (Luke Goss) Markus Kane (Sean Bean) için çalışan bir suçludur. Markus, Luke’dan bir bankayı soymasını ister. Luke işi kabul eder ancak soygun esnasında bir banka görevlisini istemeden de olsa öldürür. Federal bir suç işlediği için onu özelleştirilmiş tamamen sivillerin yönetimin de olan Ada Hapishanesine gönderirler burası çok vahşi bir hapishanedir ölümüne mahkumları dövüştürerek büyük bir bahis şebekesi kurulmuştur. Luke er ya da geç bu sistemin bir parçası olmaya zorlanır. Hapishane yönetimi artık dövüşlerin eskisi kadar popüler olmadığına karar vererek yeni bir konsept yaratılmasını ister bu işten sorumlu güzel haber spikeri September Jones (Lauren Cohan) ölümcül olan başka bir yarışma düzenler. Bu kez dövüş yerine silahlarla donatılmış arabalarla yarışmak, yarışta üst üste 5 kez birinci gelen özgürlüğüne kavuşacaktır. Ama bir sorun vardır yarışı sağ olarak bitirmek gerekmektedir. Luke yarışa girmeye zorlanır artık dönüş yoktur yarışların tümünü kazanmak zorundadır. Film de Luke Goss’a Dünyaca ünlü Latin Çıplak model Tanit Phoenix’de eşlik ediyor. En az birincisi kadar sert ve vahşi sahneleri olan bu devam filminde de Aksiyon yüksek dozda.


http://www.redbunker.net/1zt34hzqkb7q/OY2.rar.html


http://turbobit.net/65hfih7gf8o1.html

————————————————————————

Ölüm Yarışı 3 – Death Race: Inferno 2012 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt1988591/

Tür: Aksiyon | Suç | Gerilim
İmdb Puanı: 5.5

Mahkum, polis katili Carl Lucas, diğer ismiyle Frankenstein, “Ölüm Yarışı” olarak bilinen vahşi hapishane yok etme derbisinde süper star bir sürücüdür. Kendisi ve yardımcı ekibinin özgürlüğü için sadece bir zafer kazanması gereken Lucas, daha önce deneyimlediği her şeyden daha tehlikeli bir yarışa girecektir. Gelmiş geçmiş en vahşi rakibine karşı yarışacak olan Lucas, kendisini ve ekibini hayatta tutabilmek için Güney Afrika’nın cehenneme benzer Kalahari Çölü’nde mücadele edecektir.


http://www.redbunker.net/ng2ie8p2k3wh/OlmYrs3.2012.BRRip.TRDUB.XviD-HDM.avi.html


http://turbobit.net/x4zj98akheln.html

Yorum YazÖlüm Yarışı 1-2-3 (BoxSet – BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

  1. xssan@hotmail.com

    link kırk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir