Yeni Filmler

Kuşlar 1963 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Kuşlar – The Birds 1963 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

http://www.imdb.com/title/tt0056869/

Adı: The Birds
IMDb Puanı: 7.8/10 (110,891 oy ile)
Yönetmen: Alfred Hitchcock
Yazarlar: Daphne Du Maurier
Görüntü Yönetmeni: Robert Burks
Ülke: USA
Tür: Korku
Süre: 119 dk.
Yapımcılar: Alfred Hitchcock
Oyuncular: Tippi Hedren

Zengin, güzel ve şımarık bir genç kadın olan Melanie Daniels (Tippi Hedren), San Francisco’daki bir evcil hayvan dükkânında yakışıklı ve ilginç biri olan avukat Mitch Brenner (Rod Taylor) ile tanışır. Melanie, Mitch’in bu dükkânda ona oynadığı küçük oyuna kızsa da ondan hoşlanır. O gün Mitch’in, kızkardeşinin doğum günü için aradığı fakat bulamadığı kuşları satın alır ve bunları hediye olarak Mitch’in Pasifik kıyısındaki küçük bir kasaba olan Bodego Bay’deki evine götürmeye karar verir.
film indir – İyi Seyirler Diler…
Kasabadaki hayat ilk başlarda Melanie’ye normal gözükse birkaç gün sonra kasaba ve çevresindeki kuşlar tuhaf davranmaya ve sebepsiz bir şekilde insanlara saldırmaya başlar. Kuşların saldırıları kısa bir süre içinde ölümcül olacak, insanlara yaptıkları saldırılar sertleşecektir. Zira bir çiftçinin evinin camını kırarak içeri girer ve çiftçiyi gözlerini oyup öldürürler; keza Melanie’nin tanıştığı genç kadın da onların kurbanı olacaktır. Her türden kuşun yarattığı bu olaylar karşısında korkan ve ne yapacağını bilemeyen kasaba halkı kafesteki kuşlar gibi evlerine, dükkânlarına sığınır ve bir anlamda içeride hapis kalırlar.

Kasabadaki insanlar Melanie’nin kasabaya geldikten sonra olayların başlamasına dayanarak Melanie’nin lanetli olduklarını düşünmeye başlarlar.

Yönetmen Alfred Hitchcock Kuzey Kalifoniya’da tatil yaparken gazetede gördüğü bir haberden oldukça etkilenir. Haberde kıyı evlerine doğru saldırıya geçen deniz kuşlarından bahsedilmektedir. Bu olay ile Daphne du Maurier’in kısa bir öyküsü yönetmenin kafasında birleşince, Kuşlar filminin temelleri de atılmış olur.


http://www.redbunker.net/gnvutkazz9ry/The.Birds.1963.TR.BRRip.XviD-LTRG.avi.html


http://turbobit.net/8isoo2zgxfis.html

Googleden Gelen Aramalar: KUŞLAR 1963 İNDİR (1), kuşlar filmi türkçe dublaj izle (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir