Yeni Filmler

Köstebek 2006 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Köstebek – The Departed 2006 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj Tek Link film indir

http://www.imdb.com/title/tt0407887/

Adı: The Departed
IMDb Puanı: 8.5/10 (698,848 oy ile)
IMDb Top250: 45/250
Yönetmen: Martin Scorsese
Yazarlar: William Monahan, Alan Mak, Felix Chong
Görüntü Yönetmeni: Michael Ballhaus
Ülke: USA, Hong Kong
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Süre: 151 dk.
Yapımcılar: Michael Aguilar, G. Mac Brown, Doug Davison, Brad Grey
Müzik: Howard Shore
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg

Köstebek, Massachusetts Eyalet Polisi’nin şehrin en büyük suç organizasyonunu çökertmek için geniş çaplı bir mücadele başlattığı Güney Boston’da geçiyor. Amaç, güçlü mafya babası Frank Costello’nun (Jack Nicholson) egemenliğine içeriden bir müdahaleyle son vermektir. Güney Boston’da büyümüş olan genç çaylak Billy Costigan’a (Leonardo DiCaprio), Costello’nun çetesine sızma görevi verilir. Billy, Costello’nun güvenini kazanmaya çalışırken, “Güney Yakası”nın sokaklarından gelen bir başka genç polis Colin Sullivan (Matt Damon) da eyalet polis teşkilatında basamakları hızla tırmanmaktadır. Üstlerinin bilmediği şey, Colin’in Costello için çalıştığı ve suç patronunun polisin hep bir adım önünde olmasını sağladığıdır. Her iki adam da, içine sızdıkları organizasyonun planları ve karşı planları hakkında bilgi toplarken, sürdürdükleri çifte yaşamları yüzünden oldukça zorlanmaktadırlar. Ama hem gangsterler hem polisler aralarında bir köstebek olduğunu anlayınca, Billy ve Colin sürekli olarak düşman tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar.


http://turbobit.net/uh3yx5l3vj1g.html

Googleden Gelen Aramalar: köstebek film 2006 indir (9), the departed türkçe dublaj indir (4), köstebek film 2006 türkçe dublaj indir (3), köstebek türkçe dublaj indir (3), departed indir (2), köstebek film 2006 (2), köstebek indir (2), Зажги меня turkce dublaj (1), köstebek filmi türkçe dublaj tek link indir (1), köstebek filmi 2006 türkçe dublaj indir (1)

2 Responses to Köstebek 2006 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

  1. Bu filmi kesinlikle 1080p bluray den aşağı izlemeyin muhteşem bir başyapıt böyle filmler 10 yılda bir gelir,çok iyi kurgulanmış bir komplo filmi her türlü entrika var filmde bu filmi izlemeyen çok şey kaybeder.

  2. kesinLikLe hakLısın herkes oyuncuLuqnu qçstermiş özeLLikLe kurqu çok qüzeL ve süprizLerLe doLu__

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir