Yeni Filmler

İyilik Bul, İyilik Yap 2000 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj indir


Premium AL

İyilik Bul, İyilik Yap 2000 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj (Tek Link)

http://www.imdb.com/title/tt0223897/

Tür: Aile, Dram, Romantik,
İmdb Puanı: 6.9
Vizyon Tarihi: 16 Mart 2001 (Türkiye)
Süre: 123 dakika

Sadece hayal kurun. Birisine gerçekten yardımı dokunan bir iyilik yapıyorsunuz ve ondan bunu size bunu ödememesini, fakat ileriye taşımasını ve üç yeni kişiye iyilik yapmasını istiyorsunuz ve bu yeni üç kişi de diğer yeni üç kişiye yardım yapıyor ve bu şekilde evrensel bir iyilik ve nezaket akımı başlıyor. İmkansız mı? Trevor McKinney (Haley Joel Osment), aksini iddia ediyor.

Acı tatlı olaylarla dolu bu hikayede Trevor, sosyal çalışmalar projesi için iyilik yapma zincirini başlatan bir öğrenci. Yönetmen Mimi Leder (Deep Impact), Catherine Ryan Hyde’in romanı üzerine kurulmuş filmde Akademi Ödülü sahipleri Kevin Spacey ve Helen Hunt birarada. Yürekten hissedilmiş bir istek ne kadar etkileyici olabilir? Kendinize bir iyilik yapın ve ‘İyilik Bul, İyilik Yap’ı izleyin.


http://www.redbunker.net/z1n1e9m1lf37/iyilikYapiyilikBul-2000-DVDRip-TR.avi.html


http://turbobit.net/m36gp9imldlu.html

Googleden Gelen Aramalar: iyilik bul iyilik yap türkçe dublaj indir (4), iyilik yap iyilik bul film indir (2), dublaj yapanı indir (1), iyilik bul film 2001 (1), iyilik bul iyilik yap indir (1), iyilik bul iyilik yap türkçe dublaj (1), pay it forward türkçe altyazı utorrent indir (1), pay it forward türkçe dublaj indir (1)

2 Responses to İyilik Bul, İyilik Yap 2000 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj indir

  1. Admin kardeş Turbobit linki yeniler misin lütfen ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir