Yeni Filmler

Hellboy 1-2 (BoxSet – BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Hellboy 2004 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj Tek Link indir


http://www.imdb.com/title/tt0167190/

Orjinal Adı: Хеллбой: Герой из пекла
Yönetmen: Guillermo del Toro
IMDb Puanı: 6.8/10
Ülke: USA
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Süre: 122 dk.
Vizyon Tarihi: 9 Eylül 2004
Oyuncular: Ron Perlman, Doug Jones, Selma Blair

Özet:
Adolf Hitler’in mistik konulara olan merakı bir çok kitap ve filme konu olmuştur. Gerçekten de Nazilerin, 2. Dünya Savaşı’nı kendi lehlerine çevirmek için doğaüstü güçlerden medet umduklarına dair çok sayıda ipucu mevcuttur. Hellboy, Nazilerin bu deneyleri esnasında istemeden dünyaya getirdikleri, aynı isimle anılan bir cehennem zebanisinin maceralarını konu alıyor.

Gücü ve zekasının yanısıra, dünyevi zaafları ve insancıl bir karakteri de olan küçük Hellboy, büyürken kötülüğün değil, iyiliğin tarafında olmayı seçiyor ve nihayetinde paranormal konulara yatkın bir dedektif olarak olağanüstü serüvenler yaşıyor. Kendisini Nazilerle işbirliği yapan kara büyücü Rasputin’in elinden kurtaran ekibin başı Profesör Broom tarafından yetiştirilen Hellboy, ateşe hükmeden Liz Sherman ve telepat Abe Sapien ile birlikte kötülükle savaşan sıradışı bir takımın parçası.

Hellboy, Amerikalı çizgiromancı Mike Mignola’nın, sıradan süper kahraman öykülerinden sıkıldığı 90’lı yıllarda, kendi başına yarattığı derin ve marjinal bir çizgi roman serisinden uyarlanıyor. Hellboy, sadece konusuyla değil, Mignola’nın kendine has stilize çizimleriyle de ünlü olmuş, sadece ABD’de değil Avrupa’da da beğeniyle kucaklanmış bir çizgi roman serisi. Bu kez beyazperdede, üstelik yönetmen Guillermo del Toro’nun yetenekli ellerinde, en az çizgi romanları kadar müthiş bir eğlence vaadediyor!


http://www.redbunker.net/g0njbjhucna5/Hllby1.2004TRBRRipXviD.avi.html


http://turbobit.net/qn6nnwzs5arl/Hllby1.2004TRBRRipXviD.avi.html

——————————————————————————–

Hellboy 2: Altın Ordu 2008 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj Tek Link film indir


http://www.imdb.com/title/tt0411477/

Orjinal Adı: Hellboy 2: The Golden Army
Yönetmen: Guillermo del Toro
IMDb Puanı: 7.1/10
Ülke: USA, Germany
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Süre: 120 dk.
Vizyon Tarihi: 28 Ağustos 2008
Oyuncular: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones

Özet:
Hellboy’u yetiştiren babası Profesör Trevor, yıllar önce insanlarla mistik yaratıklar arasında yaşanan eski bir savaşın anlatıldığı bir masaldan bahsetmiştir. Bu masala göre, bir cin yalnızca Elves Kralı ve onun soyundan gelenlerin kontrol edebileceği bir ordu yaratır.

Altın Ordu’nun yaptığı katliamın bir daha olmaması için, Kral Balor bir karar alır. İnsanlar şehirlerinde yaratıklar da ormanlarında yaşayacaklardır. Bunu kabul etmeyen oğlu Nuada, krallığı terk edecektir. Fakat günümüzde ortaya çıktığında, Altın Ordu’yu tekrardan oluşturup insanlığı yok etmek için uğraşacaktır. Onu durdurmaksa Hellboy ve ekibinin görevidir.

Guillermo del Toro’nun Pan’ın Labirenti’nden sonra tekrardan kamera arkasına geçtiği Hellboy’un devam filmi, aksiyon olarak ilkinden çok daha fazlasını sunuyor.


http://www.redbunker.net/f0a9irnsf55f/Hllby2.2008TRBRRipXviD.avi.html


http://turbobit.net/sk9wrd61wgvc.html

Googleden Gelen Aramalar: hellboy directors cut türkçe dublaj indir (2), hellboy 3 türkçe dublaj hd torrent indir (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir