Yeni Filmler

Gece ve Pisiler 2007 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Gece ve Pisiler – Nocturna 2007 (DVDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

http://www.imdb.com/title/tt0836682/

Orjinal Adı: Nocturna
IMDb Puanı: 7.4/10 (944 oy ile)
Yönetmen: Adrià García
Yazarlar: Adrià García, Víctor Maldonado, Teresa Vilardell
Ülke: Spain, France
Tür: Animasyon, Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Süre: 80 dk.
Yapımcılar: Carlos Fernández, Julio Fernández, Philippe Garrell, Katell Lardeux
Müzik: Nicolas Errèra
Oyuncular: Imanol Arias, Joe Lewis, Molly Malcolm, Robert Paterson

Yetimhanede yaşayan küçük Tim’in hayatı her çocuğunki gibi anlık mutluluklar ve olağan üzüntülerle doludur. Fakat geceler küçük Tim için daha zor geçer. Tim’in karanlık korkusunun tek ilacı yıldızlardan yansıyan ışıklardır. Uykusuz gecelerinde onu rahatlatan tek varlık yıldızıdır. Bir gece yetimhanenin çatısına çıkar. En sevdiği yıldızının kaybolduğunu fark eder ve maalesef o kaybolacak son yıldız olmayacaktır.

Tim’in yıldızına dünyadaki her şeyden çok ihtiyacı vardır. Yıldızının gökyüzünde yeniden parladığını görmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Aynı gece çocukların huzurlu bir uyku çekmelerini sağlamakla görevli olan Kedi Çobanıyla tanışır. Kedi Çobanı’nı birlikte gecenin bekçisi Moka’ya gitmeleri için ikna eder. Bunun için Nocturna’ya gitmeleri gereklidir. Nocturna yüzlerce farklı türün geceyi yaratmak için çalıştıkları bir yerdir. Her biri gecenin farklı bir işlevini yerine getirirler.

Yolda yavaş yavaş diğer yıldızların da kaybolduğunu farkederler ve gizlice Nocturna’ya girerler. Tim, Moka’ya yıldızları tekrar ait oldukları yere, gökyüzüne, döndürmesini söyler. Daha sonra Tim, Kedi Çobanı’ndan onu Yıldızların Feneri’ne götürmesini ister. Orada, bu ilginç olaylara bir cevap bulabileceğini düşünmektedir.

Tim, Kedi Çobanı ve Tobermory Nocturna’nın sokaklarında zamana karşı yarışmaktadırlar. Çünkü yıldızların kaybolması Nocturna’nın yok olması demektir. Yavaş yavaş kahramanlarımız farklı bir şeylerin olduğunu fark ederler. Gece ve Nocturna sakinleri tehlikededirler. Tim habersiz bir şekilde tüm bu olayların arkasındaki kişidir.


http://www.redbunker.net/os7u0mq9fumi/Gece.ve.Pisiler.2007.TR.DVDRip.XviD.avi.html


http://letitbit.net/download/35876.3dcb919546466fb92ae07793c38e/Gece.ve.Pisiler.2007.TR.DVDRip.XviD.avi.html


http://turbobit.net/lmd7hmpxog58.html


http://fileinz.com/dtqst5dl0pog.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir