Yeni Filmler

Felekten bir Gece 1-2-3 (BoxSet – BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Felekten bir Gece 2009 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

http://www.imdb.com/title/tt1119646/

Tür: Komedi
İmdb Puanı: 7.9
Vizyon Tarihi: 10 Temmuz 2009 (Türkiye)
Süre: 100 dakika

Doug, düğününden iki gün önce en yakın arkadaşları Phil ve Stu ve müstakbel kayın biraderi Alan’la birlikte Las Vegas’a, asla unutmayacaklarına yemin ettikleri bir bekarlığa veda partisi yapmaya gider. Fakat ertesi sabah başları zonklar vaziyette uyanan üç sağdıç hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Oteldeki lüks süitleri darmadağındır ve damat da ortalarda yoktur.
Ne olup bittiği hakkında en ufak bir fikirleri bulunmayan ve zamanları son derece kısıtlı olan üçlü, bir gece önceki kötü kararlarının izini sürerek, neyin yanlış gittiğini anlamak ve Doug’ı bulup Los Angeles’taki düğününe yetiştirmek zorundadırlar. Ama ortaya çıkardıkları şeylerle doğru orantılı olarak, gerçekte başlarının ne kadar büyük dertte olduğunu da fark ederler.


http://www.redbunker.net/6gy9scnnp5fi/The.Hangover.2009.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html


http://turbobit.net/6sljm31f1gth/The.Hangover.2009.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html

———————————————————————————————

Felekten Bir Gece 2 2011 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

http://www.imdb.com/title/tt1411697/

Tür: Komedi
İmdb Puanı: 6.6
Vizyon Tarihi: 02 Haziran 2011 (Türkiye)
Süre: 102 dakika

Stu, Phil, Alan ve Doug Stu’nun düğünü için Taylan’a gider. Las Vegas’taki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra Stu işini şansa bırakmayıp sakin bir düğün öncesi kahvaltısı yapmayı tercih eder. Ancak ertesi sabah başka bir şehirde, yüzünde bir dövme, bardakta kesik bir parmak ve bir maymun ile uyandığında hiçbir şeyin planladığı gibi gitmediğini fark edecektir, üstelik karısının kardeşi de kayıptır.


http://www.redbunker.net/qtqcvf7htizs/The.Hangover.II.2011.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html


http://turbobit.net/mitw4du0dvu2/The.Hangover.II.2011.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html

——————————————————————————————

Felekten Bir Gece 3 – The Hangover III 2013 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


http://www.imdb.com/title/tt1951261/

Orjinal Adı: The Hangover Part III
Yönetmen: Todd Phillips
IMDb Puanı: 6.0/10
Ülke: USA
Tür: Komedi
Süre: 100 dk.
Vizyon Tarihi: 23 Mayıs 2013
Oyuncular: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms

Özet:
Felekten Bir Gece 3 2013 türkçe film indir, Kurt sürüsünün Bangkok’u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. yıl geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve ‘olaysız’ biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir.

Felekten Bir Gece 3 2013 türkçe film indir,Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir haya demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır!

Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, “Wolfpack” yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis’ten oluşuyor.Felekten Bir Gece 3 2013 türkçe film indir iyi seyirler.


http://www.redbunker.net/xdn0qvjvgqbx/The.Hangover.Part.III.2013.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html


http://turbobit.net/typlpncj0yx9/The.Hangover.Part.III.2013.TR.BDRip.XviD-LTRG.avi.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir