Yeni Filmler

Çatıdaki Çiçekler 2014 (WEB-DL XviD) Türkçe Dublaj indir


Premium AL

Çatıdaki Çiçekler – Flowers in the Attic 2014 (WEB-DL XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt3074694/

Adı: Flowers in the Attic
IMDb Puanı: 6.0/10 (3,934 oy ile)
Yönetmen: Deborah Chow
Yazarlar: Kayla Alpert, Virginia C. Andrews
Görüntü Yönetmeni: Miroslaw Baszak
Ülke: Canada, USA
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Süre: 86 dk.
Yapımcılar: Lisa Hamilton Daly, Merideth Finn, Charles W. Fries
Müzik: Mario Grigorov
Oyuncular: Heather Graham, Ellen Burstyn, Kiernan Shipka

Virginia Cleo Andrews’un tartışmalara yol açan aynı isimli kült eserinden uyarlanan “Flowers in the Attic” (Çatıdaki Çiçekler), babalarının ani ölümünden sonra anneleri Corrine (Heather Graham) tarafından büyükanne-babalarının malikanesine götürülen Dollanganger ailesinin dört çocuğunun dramını anlatıyor.

Anne ve babasıyla arasını düzeltip miras haklarına yeniden kavuşmayı planlayan Corrine, bu süreç boyunca gözden uzak durmaları için çocukları malikanenin çatı katında yaşamaya ikna eder. Corrine’in çatı ziyaretleri, Bart (Dylan Bruce) ile evlendikten sonra seyrekleşir ve çocukların hayatı acımasız büyükanneleri Olivia’nın (Ellen Burstyn) akıl almaz disiplin yöntemleri ile cehenneme dönüşmeye başlar. Zaman içinde ailenin kirli tarihi tekerrür eder ve en büyük iki çocuk Cathy (Kiernan Shipka) ile Christopher (Mason Dye) duygusal ve fiziksel olarak yakınlaşmaya başlarlar.
Ülkemizde “Çatı” olarak da bilinen Andrews’un ilk romanı “Flowers in the Attic”, yayımlandığı 1979 yılında sadece iki hafta içinde en çok satan kitaplar listesinde zirveye oturmayı başarmıştır. Kısa sürede dünya çapında milyonlarca okuyucuyu peşinden sürükleyen Dollanganger ve Foxworth ailelerinin dramı, beş romanlık bir seri halinde anlatılır.
İlk kez 1987 yılında beyazperdeye uyarlanan “Flowers in the Attic”, Lifetime kanalı bünyesinde tamamen farklı bir kadroyla yeniden çekilerek bir televizyon filmi olarak bir kez daha hayat buluyor. filminndir.org iyi seyirler diler…http://www.redbunker.net/mfdun17i2qi2/Flowers.in.the.Attic.2014.TR.WEB-DL.XviD.rar.html


http://letitbit.net/download/76330.79d6d677b5ad7065376bec07ec23/Flowers.in.the.Attic.2014.TR.WEB-DL.XviD.rar.html


http://turbobit.net/xulialpe6j62/Flowers.in.the.Attic.2014.TR.WEB-DL.XviD.rar.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir