Yeni Filmler

Büyük Usta 2013 (BDRip XviD Türkçe Dublaj indir


Premium AL

Büyük Usta – The Grandmaster 2013 (BDRip XviD Türkçe Dublaj indir

http://www.imdb.com/title/tt1462900/

Orjinal Adı: Yi dai zong shi
IMDb Puanı: 6.5/10 (18,101 oy ile)
Yönetmen: Kar Wai Wong
Yazarlar: Kar Wai Wong, Kar Wai Wong, Jingzhi Zou, Haofeng Xu
Görüntü Yönetmeni: Philippe Le Sourd
Ülke: Hong Kong, China
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Süre: 130 dk.
Yapımcılar: Wai-Chung Chan, Ye-cheng Chan, Hong Tat Cheung, Megan Ellison, See-Yuen Ng
Müzik: Nathaniel Méchaly, Shigeru Umebayashi
Oyuncular: Tony Chiu Wai Leung, Cung Le, Qingxiang Wang, Elvis Tsui, Hye-kyo Song

Babam hep şunu derdi; dövüş sanatlarına kendini adayanlar üç aşamadan geçer: kendini görme, dünyayı görme, tüm yaşayan canlıları görme.”

Dövüş sanatlarının giderek popülerleşmeye başladığı 1930’larda bir çok insan; Güney Çin’deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan’da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise diğer deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Ayrıca, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır.

Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç zengin Ip-man ise dikkat çekmeden bir yaşam sürmeyi tercih etmiştir. Lakin, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. Bir gün tuzağa düşürülür ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemek zorunda kalır. Usta Kung ve güzel kızı Kung Yi’in de aralarında bulunduğu diğer ustalar ise Ip-man’in yeteneklerinden oldukça etkilenir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafından suikasta kurban gidince Foshan’daki bütün ustalar; her ne olursa olsun Tian’ı alt etmek için ant içer…


http://www.redbunker.net/cyjpney9xtrw/Buyuk.Usta.2013.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://letitbit.net/download/44049.43cb58c54bc2645bc6e1f5258d43/Buyuk.Usta.2013.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://turbobit.net/s8flr2vtjjl4.html

3 Responses to Büyük Usta 2013 (BDRip XviD Türkçe Dublaj indir

  1. film ipman ımı anlatıyor?

  2. izleyen varmı güzelmi ?

  3. Filme 20 dk dayanabildim ilk 20 dk içinde 3 dk dövüş,2dk Trdublaj, 20 dk çince(Orj Dilde) konuşma var.Ben filmi nasıl anlıycam 2 dk da1 tv başından kalkıp konuşulan yabancı dili anlamak için PC başına gelip altyazı dosyasını indirdim okudum tekrar filme gittim.. gene çince başladı gene pc başına geldim baktım olmuyo kapadım.. film kritik sitelrinde de filme pek olumlu bakılmadı hayal kırıklığı malesef.. paylaşaım için teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir