Yeni Filmler

Bazıları Sıcak Sever 1959 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

Bazıları Sıcak Sever – Some Like It Hot 1959 (BRRip XviD) Türkçe Dublaj

http://www.imdb.com/title/tt0053291/

Adı: Some Like It Hot
IMDb Puanı: 8.3/10 (146,863 oy ile)
IMDb Top250: 101/250
Yönetmen: Billy Wilder
Yazarlar: Billy Wilder, I.A.L. Diamond, Robert Thoeren
Görüntü Yönetmeni: Charles Lang
Ülke: USA
Tür: Komedi
Süre: 120 dk.
Yapımcılar: I.A.L. Diamond, Doane Harrison, Billy Wilder
Müzik: Adolph Deutsch
Oyuncular: Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon

İki işsiz müzisyen Joe (Tony Curtis) ve Jerry (Jack Lemmon), tesadüfen mafyanın sevgililer gününde yaptığı bir katliama tanık olurlar. Arkasında şahit bırakmak istemeyen gangsterler ikilinin peşine düşer. Canlarını kurtarmak için yollara düşen ikili, Miami’ye turneye gitmekte olan ve tamamı kadınlardan oluşan bir müzik grubuna katılırlar.

Kadın kılığında grupla yola çıkarlar ancak her ikisi de grubun solisti sarışın bomba Sugar Kane’e aşık olurlar ancak kimlikleri ortaya çıkmasın diye güzel kadına karşı duygularını belli edememektedirler. Bunun üzerine Joe, üçüncü bir kimlik yaratarak utangaç bir milyoner olarak Kane’e yaklaşmayı dener. Öte yandan Jerry’nin de başı, kadın kimliğine aşık olan bir milyonerle derttedir.

Billy Wilder’ın yönettiği komedi, döneminin klasikleri arasında yer almaktadır. Filmde efsanevi sarışın yıldız Marilyn Monroe’ya Tony Curtis ve Jack Lemmon eşlik ediyorlar. Wilder’ın başrollerden biri için Frank Sinatra’yı düşündüğü ancak daha sonra Curtis ve Lemmon’la devam ettiği de biliniyor. film indir – İyi Seyirler Diler…


http://www.redbunker.net/bd4b4n36giwz/Bazilari.SickSvr.1959.BRRip.TR.avi.html


http://turbobit.net/g0yfgd8zj5la.html

Googleden Gelen Aramalar: bazıları sıcak sever film 1959 (13), bazıları sıcak sever türkçe dublaj (2), bazıları sıcak sever (1), Bazıları Sıcak Sever Film (1), bazıları sıcak sever marilyn monroe (1), bazıları sıcak sever marilyn monroe izle (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir