Yeni Filmler

23 Numara 2007 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir


Premium AL

23 Numara – The Number 23 2007 (BDRip XviD) Türkçe Dublaj film indir

http://www.imdb.com/title/tt0481369/

Adı: The Number 23
IMDb Puanı: 6.4/10 (142,979 oy ile)
Yönetmen: Joel Schumacher
Yazarlar: Fernley Phillips
Görüntü Yönetmeni: Matthew Libatique
Ülke: USA, Germany
Tür: Gizem, Gerilim
Süre: 101 dk.
Yapımcılar: Richard Brener, Mike Drake
Müzik: Harry Gregson-Williams
Oyuncular: Jim Carrey, Virginia Madsen

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır.

Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına.

Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz.

Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir…


http://www.redbunker.net/vcl8boacvgi6/The.Number.23.2007.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://letitbit.net/download/94151.96c4b06a90f5eb6097fc5f8ce0eb/The.Number.23.2007.TR.BDRip.XviD.avi.html


http://turbobit.net/eg98whuqy26s.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir